top of page
Okresní soutěž 2021

Ahoj kolegové, na včerejší schůzce 12.4.2021 jsme projednávali zapojení našeho nohejbalového oddílu do letního nohejbalového okresního přeboru 2021 ve kterém se pravděpodobně potkáme s dalšími pěti oddíly v průběhu měsíců květen, červen, srpen a září. Zápasy by měly proběhnout v pracovní dny buď úterý nebo čtvrtek ( zatím není oficiální ) od 17 hod. . Zvažujeme zapojení dvou týmů „Chrastava A“ + „Chrastava B“ . Je nás na vytvoření týmů dost, domluvili jsme, že složení týmů není předem dané, ale že můžeme složení týmů aktualizovat před danými zápasy.

Složení týmů je v minimálním počtu 6 hráčů :

  • složení dvojek – tři hráči 2+náhradník na střídání

  • trojky lze hrát libovolně v rámci nahlášených hráčů

 

Zápasy :

  • celkem 4 zápasy ve dvojkách

  • celkem 2 zápasy v trojkách

  • hraje se na dva vítězné, poslední set od stavu 5:5

 

Domluvili jsme, že by se mohly zápasy A+B týmu doma hrát ve stejných dnech, pro nás výhoda občerstvení pro více lidí a fandit si navzájem.

Na konci dohraného přeboru se uskuteční závěrečný turnaj a jsem rád, že díky tomu, jaké má náš oddíl jméno a podmínky, pak by byl v září na našich kurtech. Pravděpodobně by se hrál turnaj dvojek ( 6-7 podle počtu týmů ) a to samé v trojkách. Startovné bylo domluveno na sezónu 2021 1000 Kč za tým. Na závěrečný turnaj by se z těchto peněz hradil pronájem kurtů, takže bychom i něco vydělali + občerstvení.

Bude dobré se domluvit, jak postavit týmy A + B, jestli A bude ten výrazně lepší co se týká obsazení hráčů a tým B hráčů, kteří by se tzv. otrkali, nebo zda postavit dva podobně silné týmy. Tyto týmy by měli mít na daný turnaj své kapitány, kteří by řešili nasazení jednotlivých hráčů.

 

Za oddíl Chrastava

Jirka Žďárský a Slávek Sehnoutka

Okres_rozpis_2021.jpg
bottom of page