top of page

Nohejbalový tým spartaku Chrastava opět v akci

Jak je každým rokem zvykem, tak náš nohejbalový tým pořádá turnaj trojic v rámci Chrastavských slavností, bohužel letos tomu bylo jinak. Z důvodu nám všem známým se veškeré akce zrušily nebo byly posunuty.

Náš oddíl se pro obrovský zájem rozhodl turnaj uskutečnit, jen s týdenním zpožděním. Přihlásilo se 14 kvalitních týmů z celého okresu a všichni odvedli skvělé sportovní výkony.


Všem děkuji za účast a těším se na další turnaj, který náš oddíl pořádá v září 2020.

Gratulace

Velkou událostí Chrastavského nohejbalu v letošním roce byly oslavy 50tých a 60tých narozenin našich spoluhráčů a kamarádů, kterým tímto za celý oddíl přeji pevné zdraví, spoustu sportovních úspěchů a obrovský dík jim patří za to, že byli jedni z těch, co před mnoha lety v Chrastavě nohejbal objevili.


Slávek Sehnoutka.
5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page